Якби звірі та птахи вміли говорити
Ответы:
01-05-2017 00:00
А якби птахи і звірі вміли говорити Напевно вони б розповіли гостям лісу о правилах поведінки Бо дуже часто люди забувають що ліс- церідний дім звірів і птахів Я гадаю приємно всім жити у чистій хаті Ще звірі і птахи в лісі завжди шукають їжу І це треба памьятати й по можливості їх підгодовувати Щоб зрозуміти братів наших менших треба дивитись їх очима А також зная що вони нам нічого не підскажуть завжди допомагати їм Мне за етот текст 12 поставели
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Якби звірі та птахи вміли говорити» от пользователя Вячеслав Севостьянов в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!