Якби звірі та птахи вміли говорити

Ответы:
Виталий Ляшчук
01-05-2017 00:00

      А якби птахи і звірі вміли говорити    Напевно вони б розповіли гостям лісу о правилах поведінки   Бо дуже часто люди забувають що ліс- церідний дім звірів і птахів   Я гадаю приємно всім жити у чистій хаті   Ще звірі і птахи в лісі завжди шукають їжу   І це треба памьятати й по можливості їх підгодовувати   Щоб зрозуміти братів наших менших треба дивитись їх очима   А також зная що вони нам нічого не підскажуть завжди допомагати їм    Мне за етот текст 12 поставели

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя Вячеслав Севостьянов

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Якби звірі та птахи вміли говорити» от пользователя Вячеслав Севостьянов в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!