Кытапты сыйлыкка тарту созын жазу керек пе? аркашанда орынды болатын сыйлыктард?? атандар? Кытапты кандай себепке байланысты сайлуга болады? быгылы сыйлыктарга кандай сыйлыктарды жаткузыга болады? кытапты сыйлагында нены былу керек? переведите пожалуйста. или ответьте на вопросы.
? атандар? Кытапты кандай себепке байланысты сайлуга болады? быгылы сыйлыктарга кандай сыйлыктарды жаткузыга болады? кытапты сыйлагында нены былу керек? переведите пожалуйста. или ответьте на вопросы.
Ответы:
04-09-2018 23:29
Кiтап дегенiмiз оте жаксы сыйлык.кiтап, акша, гулбырыншы рет мектепке барган кезде, алиппе таныган саттекiтап жане бiлiм ол ен багалы сыйлык
Также наши пользователи интересуются:
Окружающей мир план рассказа о природеДоклад на 1.5 страницу.на тему Русский драм театр в уфесрочно надо !!!!!!!!!!!! !!!!!!
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Кытапты сыйлыкка тарту созын жазу керек пе? аркашанда орынды болатын сыйлыктард?» от пользователя Яна Голова в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!