Диалог на тему людына з якою мени прыемно спилкуватысь,на украйинський мови срочьНо пж

Но пж

Ответы:
Tema Kotenko
21-09-2018 10:18

-Привіт ,друже!-Привіт.-Як справи?-В мене все гараз як що незважаючи на те що я цілу неділю сидів вдома !-А я був у бабусі ! Я там попрацював на славу .- Мені здалося що ми цілий рік не бачили ! я скучив.-я теж.-ну добре давай прощатися!тоді зустрінимося в середу о шостій біля майданчику !?-добре!-пока-пока

Картинка с текстом вопроса от пользователя НИКОЛАЙ ПОГОРЕЛОВ

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Диалог на тему людына з якою мени прыемно спилкуватысь,на украйинський мови срочь» от пользователя НИКОЛАЙ ПОГОРЕЛОВ в разделе Українська мова. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/lib/php5.6/mysql.so' - /usr/lib/php5.6/mysql.so: cannot open shared object file: No such file or directory

$_GET = [
    'id' => '7787411-dialog-na-temu-liudyna-z-iakoiu-meni-pryemno-spilkuvatys-na-ukraiinskii-movi-srochno',
    'url' => 'pzh',
];