Господарка купила по однаковій ціні-7кг яблук і 3кг груш.За яблука вона заплатила нА 56 грн більше,ніж за груші. Скільки коштують яблука і грушы окремо?
А 56 грн більше,ніж за груші. Скільки коштують яблука і грушы окремо?
Ответы:
22-10-2018 03:44
1)56+7=63(грн )-коштують окремо яблука. 2)63/3=21(грн)-коштують окремо груші.
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Господарка купила по однаковій ціні-7кг яблук і 3кг груш.За яблука вона заплатила н» от пользователя Амина Юрченко в разделе Математика. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!