Для учнів класу купили зошити, ручки та олівці. Вартість зошитів становила 5/12 вартості всієї покупки, вартість ручок - 3/8, а вартість олівців - решту 70 грн. Знайдіть варті сть усієї покупки.

сть усієї покупки.

Ответы:
Юля Таранова
22-02-2019 01:02

Хгр-вся покупка 5х/12гр-тетради 3х/8гр-ручки 70гр-карандаши х=5х/12+3х/8+70 х-10х/24-9х/24=70 х-19х/24=70 5х/24=70 х=70:5/24=70*24/5=336гр

Картинка с текстом вопроса от пользователя Наташа Клименко

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Для учнів класу купили зошити, ручки та олівці. Вартість зошитів становила 5/12 вартості всієї покупки, вартість ручок - 3/8, а вартість олівців - решту 70 грн. Знайдіть варті » от пользователя Наташа Клименко в разделе Математика. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!