1. Завдання на курсову роботу
2. Зміст
3. Введення
4. Розробка структурної схеми СЕП відповідно до вихідних даних
5. Побудова добових і річних по тривалості графіків навантажень для підстанцій об’єктів і СПП
Возможно вы искали - Курсовая работа: Метод Галеркіна пошуку розв язку лінійної крайової задачі
6. Визначення числа і потужності силових трансформаторів і генераторів на підстанціях
7. Розрахунок електричної розподільної мережі. Визначення параметрів КЛЕП між ТПП об’єктів і СПП
8. Розрахунок струму трифазного короткого замикання для випадку КЗ на високовольтних шинах трансформаторної підстанції об’єкта.
9. Перевірка розрахованої шинної конструкції на електродинамічну і термічну стійкість для найбільш важного з розрахованих випадків КЗ
10. Вибір високовольтних комутаційних апаратів.
Похожий материал - Реферат: Особливості математичних методів застосовуваних для вирішення економічних задач
11. Висновок
12. Література
ВСТУП
Проектування систем електропостачання полягає в розробці комплексної документації, яка містить техніко-економічні обґрунтування, розрахунки, креслення, схеми та пояснювальна записка.
Основна остаточна мета процесу проектування – створення мисленого уявлення про конкретну систему електропостачання. Система електропостачання – це сукупність електроустановок пов’язаних єдиним процесом виробництва, передачі, перетворення і розподілу електричної енергії по споживачам. Для створення доскональної та надійної системи електропостачання розробляється проект.
Очень интересно - Курсовая работа: Оптимізація транспортно-складських витрат при використанні розподільчого центру
Проект – це сукупність конструкторських документів, які дають потрібне уявлення про будову створюваного спорудження(об’єкт системи).
В ході проектування проводиться аналіз потужності електроспоживачів, їх котегорїйність на напруги на якій вони працюють, а також їх розташування.
В результаті аналізу визначаються групи приймачів електроенергії та намічається попередній варіант структурної схеми електропостачання. Далі проектувальник повинен вирішити задачу оптимального варіанту ел.мережи та порівняти їх технічні та економічні показники.
Наступним кроком є встановлення технічних параметрів при виборі конкретного електроустаткування. На цьому етапі проектування робиться загальна розробка взаємозв’язків конструктивної частини, кабельних трас, технології монтажу, процесу керування тощо. За даними, одержаними на цьому етапі проводяться розрахунки з визначенням параметрів системи електропостачання та робиться вибір обладнання релейного захисту та автоматики.
Завершенням проекту є вибір обладнання і техніко-економічні розрахунки з контролю правильності та якості прийнятих рішень.
Вам будет интересно - Курсовая работа: Розробка програми розрахунку параметрів підшипника та швидкісної характеристики автомобіля
Слід зазначити, що проектування систем електропостачання є складною задачею, яку вирішує у НДІ та НПІ. Значно простішим але не менш важливим, у плані підготовки спеціалістів є навчання проектуванню систем електропостачання , яке обмежується проектуванням її електротехнічної частини. Підставою для виконання проекту є завдання на проектування та вихідні данні.
Змістом навчального проектування є пояснювальна записка та креслення. До пояснювальної записки входять короткі обґрунтування ухвалених рішень, потрібні розрахунки, схема СЕП, графіки електричних навантажень, схеми захисту ліній та підходу, до електричної підстанції від напруги.
1.ПОБУДОВА ДОБОВИХ ТА РІЧНИХ ПО ТРИВАЛОСТІ, ГРАФИКИ НАВАНТАЖЕНЬ ДЛЯ ОБЄКТІВ ТА СПП.
Побудова графіків навантаження об’єктів починається з побудови графіків навантажень окремих споживачів приєднаних до об’єктів. Для окремих споживачів будують типові добові графіки навантажень для зими та літа. При цьому слід враховувати, що для території України прийнято важать що зимних діб 213, а літніх 152. З довідкової літератури задані типові графіки навантажень переносять на наш конкретні випадок, тобто довідкові дані які задані з відносних одиницях перераховуються у абсолютні одиниці відповідно до даних в навчальному проектуванні. Слід зазначити, що в чисельнику показані дані для літніх діб, а у знаменнику для зимових . Щоб отримати графіки у абсолютних одиницях необхідно помножити дані у таблиці на значення номінальної потужності типового споживача.
Побудова добових графіків навантаження для СПП, проводиться шляхом складання навантажень трьох об’єктів.
Похожий материал - Контрольная работа: Розрахунок основних параметрів підйомно-транспортних машин
Побудова річних графіків навантаження для об’єктів здійснюється на основі підсумкових зимових та літніх навантажень. Побудова графіків проводиться з урахуванням того, що підстанція працюють протягом року 152 доби з літнім навантаженням, та 213 діб з зимовим навантаженням. Щоб визначити тривалість на протязі року даного рівня навантаження, необхідно з’ясувати скільки годин з цим навантаження підстанція працює літом та взимку і дані результати скласти. Для цього навантаження перемножують на 152, потім на 213 і результат складують. По аналогії проводять розрахунок річного графіка навантажень для СПП.
ÄЛЯ ÒϹ1
Час доби |
Промислове однофазне |
|