Діалог з подругою про навчання яка лежить у лікарні
Ответы:
03-12-2013 09:56
-Привіт Оксанко, як ти?-Привіт Соню, та вже краще.-А коли тебе випишуть?-Не знаю.-Тебе вже всі в класі заждалися.-Справді?-Так, і всі вчителі питають коли ти вже будеш.-Приємно що ви переживаєте за мене.-Видужуй скоріше.-Спасибі
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Діалог з подругою про навчання яка лежить у лікарні» от пользователя DANYA LYTVYNENKO в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!