Вислови мудрих людей про добро
Не називай добрим те,що породжує гіркоту.(Григорій Сковорода)
Добро не лежить на дорозі, його випадково не знайдеш. Добра людина в людини вчиться. Ч.Айтматов.Коли твориш добро, сам відчуваєш якесь радісне задоволення та природну гордість, яка є супутницею чистого сумління. М.МонтеньЩо людина розумніша та добріша, то більше вона помічає добра в людях. Б.ПаскальКоли ти маєш вчинити щось погане, сім разів подумай – і не вчини, а добро роби не думаючи. М.РильськийЛише на добро земля обізветься добром М.СингаївськийДобрий розум робить легким буль-який спосіб життя. Г.СковородаМи хочем миру і спокою, для себе хочем і для всіх! В.Сосюра
⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Вислови мудрих людей про добро» от пользователя Алинка Кошкина в разделе Музыка. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.
Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!