Скласти розповiдь про самотне яблуко.3-5 предложений. спасибо

Ответы:
КУРАЛАЙ ДАВЫДЕНКО
16-04-2017 18:59

Дуже далеко в саду блукало самотнє яблуко.В нього не було друзів бо воно було зелене. Одного разу цьому яблуку трапилось инше яблуко, воно попало в халепу. Зелене яблуко допомогло йому, і одразу стало червоним. Тоді воно зрозуміло що треба-було зробити добрий вчинок, щоб стати червоним. Після цього в нього було багато друзів.

Также наши пользователи интересуются:

Картинка с текстом вопроса от пользователя Вероника Король

⭐⭐⭐⭐⭐ Лучший ответ на вопрос «Скласти розповiдь про самотне яблуко.3-5 предложений. спасибо» от пользователя Вероника Король в разделе Қазақ тiлi. Задавайте вопросы и делитесь своими знаниями.

Открой этот вопрос на телефоне - включи камеру и наведи на QR-код!